Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.

Volná místa zaměstnavatele Měšťanský pivovar v Poličce, a.s. vše přehledně rozdělené podle nejnovějších volných míst.

  • P
  • P
  • M
  • Měšťanský pivovar v Poličce, a.s.
zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst

Dělník/ce - sudová linka

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lsudové linky, manipulace s plnými i prázdnými sudy, fyzicky náročná práce vhodná spíše pro muže. POŽADAVKY: zdravotní průkaz NABÍZÍME: příspěvky na stravování KONTAKT: osobně (Měšťanský pivovar v Poličce, a.s., Pivovarská 151, ...

Zaměstnavatel:
Přidat k oblíbeným

Dělník/ce - lahvová linka

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha lahvové linky, manipulace s plnými i prázdnými přepravkami, fyzicky náročná práce vhodná spíše pro muže. POŽADAVKY: zdravotní průkaz NABÍZÍME: příspěvky na stravování KONTAKT: osobně (Měšťanský pivovar v Poličce, a.s., ...