Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

elektromontér pro Jihočeský kraj volná místa - strana 2

Volná místa profese elektromontér pro Jihočeský kraj vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek. - strana 2

zobrazujeme 11 - 12 nabídek práce
celkem nalezeno 12 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro elektromontér Jihočeský kraj, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

Elektromontér

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Požadujeme ŘP sk. B. Nabízíme: 25 dnů dovolené, mimořádné odměny Kontakt možný emailem nebo telefonicky v pracovní dny 8:00 - 16:00

Zaměstnavatel:
Stanislav Stejskal
Přidat k oblíbeným

Náplň práce: Provádění montážních prací elektro. Realizace zakázek převážně pro ČEZ a.s. ve spolupráci s předními evropskými dodavateli jako je firma ABB, Promat, OBO Bettermann, Hilti atd. Vzdělání: Elektrotechnické (ÚSO nebo ...

I&C Energo a.s.