Pro zaměstnavatele Vložit inzerát

projektant pro Tábor volná místa

Volná místa profese projektant pro Tábor vše přehledně rozdělené podle nejnovějších pracovních nabídek.

zobrazujeme 1 - 3 nabídek práce
celkem nalezeno 3 volných míst
Nebyl nalezen žádný výsledek pro projektant Tábor, proto Vám zobrazujeme další volná místa, která by Vás mohla zajímat.

elektrikář - projektant

Plný úvazek | Inzerováno déle jak měsíc

Zaměstnavatel:
PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.
Přidat k oblíbeným

Projektant - elektro a topení

Náplň práce: elektroinstalace kotelen, tepelných čerpadel, solárních systémů a FVE se specializací na fotovoltaické systémy a projekty tepelných čerpadel. Nástup možný ihned. Kontakt možný telefonicky nebo e-mailem.

E-Sea s.r.o.

Projektant-obor pozemní stavby

Požadujeme: - základní ovládání PC (MS Office) - nutnost zvládat kreslení v programu Auto CAD - znalost práce v programu REVIT výhodou - ŘP sk. "B" - znalost anglického nebo německého jazyka výhodou Uvedená mzda je minimální základní během zkušební ...

AS PROJECT s.r.o.