• P
  • ELEKTROMECHANIK | 1 SMĚNA | AŽ 40 000 KČ

ELEKTROMECHANIK | 1 SMĚNA | AŽ 40 000 KČ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Elektrikáři a elektromechanici, hlaste se! Pokud máte za sebou již nějakou praxi a máte vyhlášku 50, pak hledáme právě vás!

JEDNA SMĚNA!

Náplň práce:
- Elektrické opravy strojů, zařízení
- Diagnostika, hledání a následná oprava závad elektro
- Komunikace s ostatními odděleními
- Opravy zařízení a přívodů elektrické energie - ve spolupráci s kvalifikovanou podporou

Požadujeme
- SOU/SŠ vzdělání oboru elektro
- Vyhláška 50/1978 Sb.
- Orientace v technické dokumentaci
- Praxe v oboru
- Zodpovědnost, flexibilita

- 25 dní dovolené
- Náborový příspěvek 50 000 Kč
- Dotované závodní stravování
- Mimořádné příplatky za směnný provoz
- Příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs.
- Příplatek za zdraví (bez prac. neschopnosti) 500Kč
- Bonusy za jubilea
- Další finanční i nefinanční bonusy

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina