• P
  • P
  • Administrativní a skladová pracovnice / pracovník (vhodné i pro OZZ a OZP s max.

Administrativní a skladová pracovnice / pracovník (vhodné i pro OZZ a OZP s max.

Zaměstnavatel: Melon s.r.o.
Nad Porubkou 2223

Máte-li chuť pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis na e- mail:
machna.andrea@melon.cz. Vybrané uchazeče budeme zvát k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:
- uživatelskou znalost práce na PC
- znalost ekonomického a účetního programu výhodou
- praxe v oboru vítána
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- předpoklady pro týmovou spolupráci, komunikativnost a aktivitu, flexibilitu, bezúhonnost, samostatnost
- výhodou je změněná pracovní schopnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda (od 22 000 Kc)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP, nástup možný od 1.5. 2024

Pracovní náplň:
- administrativni práce
- evidence skladoveho hospodařství
- kontrola a vedeni skladoveho systému
- ostatni administrativní práce dle požadavku

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj