• P
  • Číšník/servírka v rodinné restauraci

Číšník/servírka v rodinné restauraci

Zaměstnavatel: IKOV TRADE a.s.
Bítovany 176

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bítovany

Střední odborné vzdělání v oboru gastro (lze nahradit delší praxí)
Nástupní mzda dle praxe a zkušeností
První pracovní smlouva je uzavírána na 6 měsíců s tříměsíční zkušební dobou
Náplň práce:
Obsluhovat hosty a zajišťovat plynulý provoz restaurace.
Poskytovat hostům informace o nabídce a specialitách kuchyně
Přispívat k tomu, aby se u nás hosté cítili příjemně a měli chuť se k nám vracet
Dodržovat pravidla servírování a hygienické předpisy
Podílet se na přípravě a realizaci firemních a společenských akcí
Ostatní úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 200,- Kč za odpracovanou směnu
Navyšování dnů dovolené za odpracované roky
Bohatý benefitní program
Příjemný přátelský kolektiv
Zajímavá a různorodá náplň práce
Výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaši rodinu

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle Po - Pá od 7:00 - 15:30 hod, nebo na e-mailové adrese.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj