• P 
  • P 
  • KONSTRUKTÉR ELEKTROTECHNIK / KONSTRUKTÉRKA ELEKTROTECHNIČKA 

KONSTRUKTÉR ELEKTROTECHNIK / KONSTRUKTÉRKA ELEKTROTECHNIČKA

Zaměstnavatel: Wikov MGI a.s.
Hronov 356

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Nástup možný ihned.

Společnost Wikov MGI a.s. je česká firma s více než 140letou tradicí vyrábějící ozubená kola a mechanické převodovky do celého světa.
Potřebuje někoho, kdo: hledá konstrukční a optimalizační řešení elektrických obvodů a systémů, navrhuje a vyvíjí elektroinstalace pro strojní zařízení, spolupracuje s multidisciplinárním týmem při vytváření komplexních strojních řešení, spolupodílí se s výrobním oddělením na zajištění efektivní integrace elektrokomponentů.

Budete jejich člověk: máte-li odborné vzdělání v oboru elektrotechniky (SŠ, VŠ) nebo adekvátní praxi; zajímáte-li se neustále o profesní rozvoj a sledujete nové trendy v oboru, jste-li komunikativní a spolupracující v týmu, ovládáte-li softwar CAD (např. AutoCAD Electrical).

Těšit se můžete na: pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400 Kč, až 30 dnů volna každý rok, lékaře na telefonu, příspěvek na dopravu, vzdělávání v oboru a studium cizích jazyků (AJ, RJ, NJ), výhodné volání pro celou rodinu, stravování v závodní jídelně s obědy od 39 Kč a výběrem ze 6jídel, další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího), pohodlné parkování v areálu s bezpečným přístřeškem na kola a motocykly.

Kontakt e-mailem: rbrumlichova@wikov.

Požadujeme
Jiné

odpovědět
KONSTRUKTÉR ELEKTROTECHNIK / KONSTRUKTÉRKA ELEKTROTECHNIČKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj