• P
  • Laborant/ka obilní laboratoře

Laborant/ka obilní laboratoře

Zaměstnavatel: ZZN Svitavy a.s.
Průmyslová 1895

POŽADAVKY: vítáno SŠ vzdělání potravinářského, zemědělského nebo chemického směru, znalost zemědělské a laboratorní problematiky, znalost Heliosu výhodou, pozitivní přístup, komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu a chuť se vzdělávat, zkušenost na obdobné pozici výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zařízení obilní laboratoře, příjem, evidence a příprava vzorků pro laboratorní analýzy, provádění senzorických analýz a kontrola vstupních a výstupních surovin, samostatné a pečlivé zpracování a vyhodnocování výsledků, vedení jejich záznamů, zpracování a evidence dokumentace dle norem GMP, ISCC v systému managmentu kvality.
NABÍZÍME: Příjemné a přátelské prostředí v nově zrekonstruovaném zázemí, příspěvek na penzijní připojištění, obědy zdarma anebo stravenkový paušál, mimořádné odměny a další firemní benefity.
Uvedená mzda je nástupní plat od 25.000,- Kč.
KONTAKT: telefonicky, emailem

Pozice určená pro region: Pardubický kraj