• P
  • TECHNOLOGOVÉ

TECHNOLOGOVÉ

Zaměstnavatel: DONGWON CZ, s.r.o.
Třinec 745

TŘ z:6/2/2024 a:22/4/2024
Pracovní náplň:
- posuzuje účinnost a oprávněnost navrhovaných změn v oblasti automatizace
- spolupracuje s útvarem údržby při odstraňování závad strojních zařízení
- navrhuje opatření na předcházení kolizí řídících systémů
- zodpovídá za: realizaci jemu přidělených vnitropodnikových změn, ověření a stanovení výkonové normy na přidělených projektech, stanovení správné spotřeby materiálu, povinnost upozornit na zjištěné nedostatky nezávislé na charakteru, kontroluje dodržování technologické disciplíny ve výrobním procesu, mění programy na automatizovaných pracovištích.
Požadujeme:
- přesnost a pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu, iniciativu, angličtinu na komunikativní úrovni.
Nabízíme:
- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj