• P
  • Elektromechanici

Elektromechanici

Zaměstnavatel: CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Valašské Meziříčí

Pracoviště: Průmyslová zóna Lešná.
NÁPLŇ PRÁCE:
" Opravy 6tiosých robotů, ovládání robotů, úpravy programů
" Opravy vstřikovacích lisů, ovládání včetně rozjezdu, kalibrace čerpadel a odměřování
" Opravy a modifikace montážních stanic
" Opravy systému chlazení technologické vody
" Opravy temperačních zařízení
" Opravy mlýnků, tiskáren
" Opravy a modifikace zařízení na VZV
" Opravy elektro výzbroje forem
" PC Lan sítě - instalace
POŽADUJEME:
" Vyhláška 50 / paragraf min. 6,7
" Praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě automotive velkou výhodou
" Důslednost, pečlivost, systematické myšlení
" Přesnost a pozornost při práci
" Jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace
" Ochota pracovat ve směnném/nepřetržitém provozu
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů, mzda dle zkušeností.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v Po - Pá mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu kgrygarova@cieautomotive.com.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj