• P
  • ÚDRŽBÁŘI/ELEKTROMECHANICI

ÚDRŽBÁŘI/ELEKTROMECHANICI

Zaměstnavatel: PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Třinec 138

TŘ z:4/1/2024
Jste zruční, zajímají Vás technická řešení problémů a zlepšování? Umíte vymyslet, jak opravit všechno, co Vám přijde pod ruku? Chcete samostatnou práci v české společnosti? Pak by se Vám mohla líbit naše nabídka.
Jaké jsou naše požadavky?
- výuční list nebo maturita ve strojním oboru
- praxe ve strojní údržbě výhodou
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- technické myšlení a manuální zručnost
- základy PLC, zkušenost v oblasti strojírenství a automatizace výhodou
- zodpovědnost a samostatnost.
Jaká bude náplň práce?
- zodpovědnost za plánování údržby strojů (měsíční, půlroční, roční)
- zajištění bezpečného chodu strojů a přístrojů
- operativní řešení poruch a závad na strojích
- kontrola chodu všech elektrických a mechanických zařízení v provozu
- správa všech výrobních strojů, včetně preventivní údržby
- výměna opotřebovaného dílů a provozních částí stroje
- spolupráce s vedoucími a mistry úseku výroby, provozu a expedice
- zodpovědnost za správnou údržbu a správnost svěřeného zařízení
- podílí se na technické části přejímek nových technologií a zařízení.
Co nabízíme?
- smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení, preferujeme dlouhodobou spolupráci
- práci v české firmě, která má zhruba 70 zaměstnanců
- firemní prostředí, které podporuje otevřenou komunikaci
- snažíme se vyjít si vstříc nejen v pracovních, ale i v rodinných a osobní

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj