• P 
  • P 
  • Elektromontéři - stavba rozvaděčů 

Elektromontéři - stavba rozvaděčů

Zaměstnavatel: TRIMILL, a.s.
Jasenice 2061

ELEKTROMONTÉŘI - stavba rozvaděčů
POŽADUJEME: Minimální vzdělání SOU obor elektro (silnoproud, slaboproud). Odbornou způsobilost v elektrotechnice zákon č. 250/2021 ve znění NV 194/2022 (dříve vyhláška 50/§6). Znalost čtení výkresové dokumentace. Zkušenost se stavbou rozvaděčů - výhodou. Zapojování el. komponentů na obráběcích strojích - výhodou. Schopnost pracovat samostatně i v týmu, manuální zručnost, pečlivost .
NÁPLŇ PRÁCE:
Co u nás budeš dělat: Stavět rozvaděče dle výkresové dokumentace. Řešit problematiku spojenou se stavbou rozvaděčů. Připravovat elektrické kabely. Komunikovat s týmem elektrokonstrukce. Pracovat v MS Office (např. zadávání popisků ke kabeláži).

NABÍZÍME: Práce na 1 směnu v čistém pracovním prostředí. Zajímavé finanční ohodnocení. Roční odměnu. 25 dnů dovolené. Dotované stravné, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní a penzijní připojištění aj. Možnost seberealizace, profesního růstu a cestování po celém světě. Práci ve stabilní společnosti a férový přístup.

PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Dagmar Čechmánková v době od 7:30 do 16:00 hod., na čísle: 771 259 281 nebo emailem na adresu: dagmar.cechmankova@trimill.cz

odpovědět
Elektromontéři - stavba rozvaděčů
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj