• P
  • P
  • Provozní elektrikáři

Provozní elektrikáři

Zaměstnavatel: Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s.
Jasenická 1106

Požadujeme: úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro, silnoproud, slaboproud; 5 let praxe v oboru elektro, silnoproud, slaboproud; Osvědčení o zkoušce odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb., minimálně dle § 6 na elektrických zařízeních do 1000V nebo nově Osvědčení o zkoušce o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle Nařízení vlády č. 194/2022 dle § 6 na elektrických zařízeních do 1000V; zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: provádění elektroúdržby na zařízeních společnosti, odstraňování zjištěných poruch a závad, spolupráce s revizním technikem - kontroly, revize, držení pohotovostní služby
Nabízíme: 25dnů dovolené, rehabilitační volno nad rámec dovolené, sociální program, příspěvek na penzijní připojištění, možnost prodloužení na dobu neurčitou
První kontakt: emailem na adrese hana.macalova@vakvs.cz

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj