• P
  • P
  • Automechanik - autoelektrikář

Automechanik - autoelektrikář

Zaměstnavatel: AUTOSALON DĚDEK, s.r.o.
Volanovská 514

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ
NÁPLŇ PRÁCE:
. Mechanické opravy
. Elektrické opravy
. Servisní prohlídky
. Diagnostika
OČEKÁVÁME:
. Výuční list v oboru
. Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min. 1 rok)
. Řidičský průkaz sk. B
. Spolehlivost a loajalitu
NABÍZÍME:
. Příjemné prostředí a dynamický kolektiv
. Různorodou práci v autorizovaném servisu OPEL a Chevrolet
. Přístup k pracovním postupům výrobce OPEL a Chevrolet
. Vzdělávací kurzy a školení
. Zázemí silné a stabilní rodinné firmy s více než 20letou tradicí
. Sleva na firemní výrobky/služby
. Zajímavé finanční ohodnocení, možnost navýšení v závislosti na výkonu
. Hlavní pracovní poměr - smlouva na dobu neurčitou (po zapracování)
. Jednosměnný provoz
. Příspěvek na oběd
V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj životopis na e-mail prace@autosalondedek.cz nebo volejte 499 819 073, p. Klee

Tel. kontakt možný po - pá od 8.00 - 17.30 hodin.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj