• P
  • Údržbář / údržbářka - elektrikář / elektrikář

Údržbář / údržbářka - elektrikář / elektrikář

Zaměstnavatel: BEAS, a.s.
Lično 16

Kontakt zasláním profesního životopisu na e-mail technik@beas.cz.

Požadavky:
- vyučení v oboru elektro, platná zkouška dle vyhlášky 50/78 Sb. min. §6
- časová flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B
- manuální zručnost, spolehlivost
- praxe na údržbě strojů a el. zařízení výhodou.
Náplň práce:
- údržba a opravy technického zařízení pekárny
- odstraňování závad na elektrickém a strojním zařízení
- preventivní údržba na zařízení.
Pracovní doba:
- 2 týdny ranní směna od 6 hodin do 14 hodin
- 1 týden noční směna od 19 hodin do 3 hodin (při noční směně hrazená pohotovost).
Nabízíme:
- nástupní mzda od 40 tis. Kč včetně stravenkového paušálu
- po zapracování další příplatky a benefity
- roční bonusy a další zaměstnanecké výhody.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj