• P
  • Elektrikář - elektrikářka

Elektrikář - elektrikářka

Zaměstnavatel: CARLA spol. s r.o.
Krkonošská 2850

ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRIKÁŘKA
Požadavky:
- elektrotechnické vzdělání s kvalifikací minimálně dle vyhl. č. 50/1978 Sb. §5
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- vysoce odpovědný přístup k práci
Předpoklady a náplň práce:
- plnění operativních příkazů ohledně údržby technologických zařízení
- odstraňování poruch, závad, nedostatků v provozech strojů, zařízeních a technologiích
- kvalitní provedení preventivní údržby, provedení oprav strojů a zařízení
- elektro opravy na výrobních linkách
- průběžnou kontrolu fungování technologických zařízení a údržbu
- instalaci nového strojního zařízení
Nabízíme:
- stabilní česká společnost
- seberealizace
- dotované závodní stravování, zaměstnanecké ceny na naše výrobky
- podpora profesního vzdělávání
- nástupní plat 30000Kč, + osobní ohodnocení /po zaučení osob.ohodnocení + odměny až 10000Kč/
- nástup možný ihned

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj