• P
  • Elektrotechnik / elektrotechnička

Elektrotechnik / elektrotechnička

Zaměstnavatel: K a S, s.r.o.
Pardubice 157

KaS, s.r.o. - distributor a výrobce chladicí techniky nabízí zájemcům uplatnění na pozici elektrotechnik pro chladicí zařízení.
Náplň práce : návrh, vývoj a výroba elektro instalací chladicích jednotek, zapojování rozvaděčů, systémy MaR, programování regulátorů, tvorba schémat a dokumentace, činnost duševní i manuální.
Požadujeme : vzdělání SŠ elektro, odborná zdatnost, tvořivost a zručnost
Nabízíme perspektivní práci ve stabilní a úspěšné společnosti, moderní pracovní prostředí a vybavení, podporu osobního růstu a vzdělávání, motivující odměňování a další zaměstnanecké výhody dle výsledků.
Životopisy zaíslejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Elektrotechnik"

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Pardubický kraj