• P
  • Provozní elektrikář

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel: Erdrich Umformtechnik s.r.o.
Červený dvůr 1130

Náplň práce: Práce ve dvou směnách + držení pohotovostí. Údržba elektrických a elektronických zažízení, výrobních strojů i zařízení objektu. Oprava strojů a diagnostika závad na řídících systémech, provádění softwarových záloh řídících systémů.
Požadavky: Platnou vyhlášku, praxe v oboru min. 2 roky výhodou, orientaci v elektro dokumentaci, technické myšlení

Zaměstnanecké výhody: Náborový bonus 100.000 Kč - netýká se čerstvých absolventů, benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu a jiné

Hlásit se na: e-mail kariera@erdrich.cz

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj