• P 
  • P 
  • Referent/ka zahraničního obchodu - elektrotechnik 

Referent/ka zahraničního obchodu - elektrotechnik

Zaměstnavatel: KM konsult s.r.o.
Kaplanova 2066

Pracoviště Kroměříž
- Popis práce - Tvorba a realizace cenových nabídek, jejich evidence a sledování v IS. Následné dojednání obchodních podmínek a průběžná komunikace se zákazníkem v průběhu zpracování celé zakázky. Dále zodpovědnost za celní odbavení, expedici a sjednání dopravy, řešení případných reklamací
- Požadujeme - Středoškolské vzdělání elektrotechnické, nebo technické (osvědčení dle vyhl č. 50/1978 Sb., nebo zákona č. 250/2001 Sb. výhodou)). Dobrou orientaci v elektrotechnice. Aktivní znalost AJ (NJ výhodou). Znalost práce na PC, ŘP sk. B. Samostatnost, flexibilitu.
- Nabízíme - Platové ohodnocení, které se odvíjí od dosažených pracovních výsledků. Profesní růst při realizaci významných zahraničních projektů. Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, možnost závodního stravování, služební telefon.

- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: kmkonsult@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.
Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

odpovědět
Referent/ka zahraničního obchodu - elektrotechnik
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj