• P
  • P
  • Slévač/ka gravitačního odlévání - jen ranní

Slévač/ka gravitačního odlévání - jen ranní

Zaměstnavatel: BENEŠ a LÁT a.s.
Tovární 463

První kontakt:
Dvořáková Jitka, tel.: 267 227 312, Po - Pá 8 - 15 hod,
e-mail: jitka.dvorakova@benesalat.cz .

Náplň práce:
Vhodné i pro lidi bez praxe, kteří jsou vyučeni v technickém oboru.
Některé odlitky se u nás vyrábějí metodou gravitačního lití, což je práce vhodná pro fyzicky zdatného, pečlivého a zodpovědného člověka, který se u nás chce naučit tomuto "řemeslu" a do budoucna chce být i patronem pro nové kolegy na tomto pracovišti.
Důležité je i dodržování pracovních postupů při výrobě, základní kontrola výrobků a zajištění bezpečnosti práce.

Pracovní doba:
Pouze ranní směny 6:00 - 14:30 hod, bez víkendů.

Požadavky:
Fyzická zdatnost, manuální zručnost, samostatnost a týmový duch, pečlivost, flexibilita.

Odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe (po zaučení svou výkonností přesně ovlivníte svou mzdu) odborná firemní školení.

Nabízíme:
Zázemí prosperující české výrobní společnosti se skoro stoletou tradicí (=výplaty včas na účtech), pomoc při zaškolení (poskytne Vám ji zkušený kolega-tzv. Patron), 5. týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, všem zaměstnancům hradíme tzv. pojistku na blbost, firemní rekreační zařízení, možnost ubytovny,firemní akce.

Požadujeme
Jiné

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj