• P
  • Elektrikáři pro elektroinstalace Loxone

Elektrikáři pro elektroinstalace Loxone

Zaměstnavatel: Intelio Solutions, s.r.o.
Rašínova 522

Elektrikář pro elektroinstalace Loxone

Máte chuť se vzdělávat? Posunout své znalosti z elektrotechniky o kus dál? Být u zrodu moderních instalací,
nových technologií a produktů? Chcete být součástí jedinečných a kreativních projektů? Jste zručný, pracovitý a
pečlivý?

Přijmeme do pracovního poměru elektrikáře a montéra pro silnoproud a slaboproud se zaměřením na
automatizaci.

Jaká bude náplň vaší práce
• realizace domovních a komerčních elektroinstalací
• realizace slaboproudých a datových instalací
• instalace elektrozařízení a koncových prvků
• nastavení chytré elektroinstalace a zařízení Loxone

Jaké požadavky na vás budeme mít
• SŠ/SOU/VŠ elektrotechnická nebo podobného zaměření
• znalost práce na PC
• řidičské oprávnění sk. B
• spolehlivost, pracovitost, pečlivost
• vyhláška č. 50
• vysoké nasazení, samostatnost, odpovědnost, ochota se rozvíjet

Co vám za odvedenou práci nabízíme
• práce v mladém a přátelském kolektivu
• nové moderní zázemí a sídlo stále se rozvíjející společnosti
• 5 týdnů dovolené + 4 sick days
• příspěvek na pojištění
• vzdělávací kurzy a školení
• příspěvek na stravování a dobré espresso na pracovišti
• vybavení pracovního místa
• platové ohodnocení dle získané praxe a dovedností až 40.000 Kč, 13. plat
• nástup dle dohody
• možnost práce na HPP

Co pro vás bude výhodou
• orientace ve výkresové dokumentaci
• zkušenost s instalací Loxone případně podobnou elektroinstalací
• znalosti fotovoltaické problematiky a praxe
• zkušenosti s výrobou a instalací rozvaděčů
• praxe s vedením elektromontáží

Chcete se stát součástí nadšeného týmu? Zašlete Váš ž

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Pozice určená pro region: Zlínský kraj