• P
  • Vedoucí oddělení realizace

Vedoucí oddělení realizace

Zaměstnavatel: NELUMBO Energy a.s.
Praha
Praha

P. Štafková, tel.: 417 669 065, e-mail: hr@nelumbo.cz
první kontakt emailem

Požadujeme:
Vzdělání technického/elektro směru, vyhláška 50, schopnost vedení lidí, plánování zakázek v
dlouhodobém horizontu.Výborné organizační schopnosti, praxi na obdobné pozici, zkušeností s realizací pro B2B a B2C, pečlivost, organizační schopnosti, samostatnost, chuť učit se nové věci
Náplň práce:
Vedení oddělení realizace, plánování realizací s vlastími a externími techniky, konzultace s techniky,
kontrola a vyhodnocování projektu po realizaci/skutečnost/projekt.
Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- zajímavou a perspektivní práci na HPP ve stabilní společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- práci v přátelském kolektivu
- nástup možný ihned
- Příspěvek na stravování
- zajímavé benefity za odpracované roky (příspěvek na dovolenou, příspěvek na dítě,příspěvek na dopravu…)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.