• P
  • P
  • ELEKTRIKÁŘ, NN/VN

ELEKTRIKÁŘ, NN/VN

Zaměstnavatel: SOLARHUNTER s.r.o.
Sadová 829

Hledáme samostatného elektrikáře (elektrotechnika) pro elektromontáže NN, VN

Pracovní náplň
Výstavba venkovních a kabelových vedení v rámci soukromého sektoru státní správy ( města a obce) a distribučních soustav E.ON Distribuce a.s. a ČEZ Distribuce, a.s., v okresech Třebíč, Jihlava, Znojmo.

Požadavky
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou, možno i bez maturity s vyučením
Praxe v oboru elektro
Paragraf dle vyhlášky 50/1978 Sbírka výhodou
Řidičský průkaz skupiny B
Uživatelské znalosti PC
Flexibilita
Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
Schopnost práce ve výškách

Nabízíme
Trvalý pracovní poměr na HPP
Nadstandardní platové ohodnocení za spolehlivý pracovní výkon
Možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje

Místo výkonu práce
Třebíč, Velké Meziříčí, celý kraj Vysočina, celá ČR

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina