• P
  • P
  • Elektro projektant

Elektro projektant

Zaměstnavatel: VIA ALTA a. s.
Nádražní 377

Popis pozice:
• koordinace a konstrukce elektro částí a zařízení (MaR),
• podílení se na projektech v rámci MaR,
• spolupráce při realizaci elektroinstalací a při zprovoznění zařízení v terénu,
• tvorba návrhů technického řešení,
• výkon práce v místě společnosti, ale i mimo v rámci plnění pracovních úkolů,
• vhodné pro absolventy.

Požadujeme:
• SŠ technického či elektrotechnického zaměření,
• VŠ výhodou,
• orientace v technické dokumentaci,
• zručnost, pečlivost, pozornost a samostatnost,
• řidičský průkaz sk. B,
• zkušenosti s návrhy rozvaděčů v některém softwaru (např. E-Plan) výhodou,
• zkušenosti s elektro projekty a MaR výhodou.

Nabízíme:
• finanční ohodnocení dle zkušeností od 35.000 Kč,
• práce na plný úvazek, dlouhodobá perspektiva,
• pružná pracovní doba,
• nabízíme rozvoj v jazykových i jiných dovednostech,
• zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, která je součástí velkých firem,
• práce v mladém a přátelském kolektivu.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Kraj Vysočina