• P 
  • P 
  • ELEKTRONIK / ELEKTRONIČKA 

ELEKTRONIK / ELEKTRONIČKA

Zaměstnavatel: KARSIT, s.r.o.
Jaromírova 91

Pracovní poměr na dobu určitou, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy/absolventky.

Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly: zajišťování plynulého chodu výrobních linek; opravy a seřizování/ programování elektro zařízení; plnění plánu oprav; zajišťování externích oprav strojů a zařízení; řešení okamžitých výpadků a poruch na zařízení výrobních linek; proškolení obsluh na příslušné výrobní operace; zpracování technické dokumentace; vedení karet údržby; spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci strojních zařízení.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: vzdělání - vyučení nebo SŠ elektrotechnického směru; znalost výrobní elektroniky a robotiky výhodou; praxe v oboru výhodou, ale rádi zaučí i šikovného absolventa/absolventku; odbornou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. výhodou; aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilitu; uživatelskou znalost práce na PC; řidičské oprávnění sk. B výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: NÁSTUPNÍ BONUS 30.000 Kč, zázemí dlouhodobě prosperující výrobní společnosti v automotive, jistotu stabilního zaměstnání, pracoviště v Jaroměři a Hradci Králové, výhody - 5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakt - paní Hlaváčková Michaela, tel.: 491 845 142, e-mail: personalni@karsit.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně.

odpovědět
ELEKTRONIK / ELEKTRONIČKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj