• P
  • P
  • předák/předačka výrobních linek

předák/předačka výrobních linek

Zaměstnavatel: TRCZ s.r.o.
Průmyslová 1165

náplň práce:
- zajišťuje kvalitu na svěřeném úseku
- zajišťuje dodržování standardních pravidel ve výrobě
- administrativní činnost spojená s řízením
montážního úseku
Požadujeme:
- SOŠ nebo SŠ
- praxi na podobné pozici nutná
- základní znalost anglického jazyka
- PC (MS Office - zejména Excel)
- komunikativnost, odpovědnost
Nabízíme:
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- příležitost profesního a karierního růstu
- férová firemní kultura
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně každý čtvrtek v 9.00 hodin.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Ústecký kraj