• P 
  • P 
  • Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí 

Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí

Zaměstnavatel: AB Solartrip s.r.o.
Jiráskova 701

PROVOZNÍ MANAŽEŘI V OBLASTI ENERGETIKY A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ
Hledáme pracovníka na manažerskou pozici - provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí - pro menší dynamicky se rozvíjející firmu zabývající se energetickou problematikou.

POŽADUJEME: Vysokoškolské nebo středoškolské - životní prostředí. Výborná znalost českého jazyka. Zkušenosti na podobné pozici; min. 3 let praxe na vedoucí pozici; komplexní myšlení; flexibilitu; zvládání zátěžových situací; výborné komunikační dovednosti; prezentační dovednosti; vyjednávací schopnosti; kritický pohled; organizační schopnosti; schopnost motivovat druhé; pokročilé znalosti MS Office; řidičský průkaz sk. B.
NÁPLŇ PRÁCE: Organizace činnosti firmy; řízení projektů; koordinace vytížení pracovních sil na jednotlivých pobočkách; monitoring obchodních příležitostí a projektů; pravidelný týdenní reporting.
NABÍZÍME: Náročnou, ale zajímavou a stabilní práci v dynamickém týmu prosperující společnosti;
platové ohodnocení odpovídající kvalifikaci a zkušenostem; přátelský a pracovitý tým; příjemné pracovní prostředí; moderní pracovní nástroje; možnost neustálého vzdělávání a zvyšování odborné kvalifikace; bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů.
DALŠÍ BENEFITY: Bonusy/prémie. Auto i pro soukromé účely. Manažerský motivační program. Mobilní telefon, notebook. Stravenky/příspěvek na stravování. Vzdělávací kurzy, školení. Občerstvení na pracovišti. Možnost občasné práce z domova. Firemní akce. Vlastní organizace náplně práce.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Do výběrového řízení zařadíme kandi

odpovědět
Provozní manažeři v oblasti energetiky a životního prostředí
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj