• P 
  • P 
  • MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ELEKTRIKÁŘ / MONTÁŽNÍ DĚLNICE - ELEKTRIKÁŘKA 

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ELEKTRIKÁŘ / MONTÁŽNÍ DĚLNICE - ELEKTRIKÁŘKA

Zaměstnavatel: Ammann Czech Republic s.r.o.
Náchodská 145

Pracovní poměr na dobu určitou (9 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Jaké budou Vaše úkoly: budete se podílet na montáži komponent pro asfaltové obalovny, zapojovat elektrické komponenty v rámci montáže, montovat dle výkresové dokumentace, budete mít odpovědnost za kvalitu vlastní práce, společně s ostatními kolegy budete naplňovat denní výrobní plány, podílet se na zlepšování výrobního procesu, spolupracovat s ostatními členy týmu.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: vyučení v technickém oboru - elektro obor (výhodou), osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. (§5 / §6), uvítá praxi s montáží a elektroinstalacemi, orientace v technické dokumentaci.

Zaměstnanecké benefity: příspěvek na dojíždění; příspěvek na sport, kulturu, fitness, zdraví, dovolenou a knižní publikace formou kafeterie; příspěvek na penzijní připojištění; chutné, zdravé a cenově výhodné obědy z firemní jídelny; zvýhodněné volání; 5 týdnů dovolené a 3 dny placeného volna "sick days".

Kontakt - paní Nikol Chaloupková, tel.: 491 476 726, 778 765 992 (v době od 08:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: nikol.chaloupkova@ammann.com (pro zaslání životopisu).

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

odpovědět
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ELEKTRIKÁŘ / MONTÁŽNÍ DĚLNICE - ELEKTRIKÁŘKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj