• P
  • ELEKTRIKÁŘ | VÝROBA | TÁBORSKO

ELEKTRIKÁŘ | VÝROBA | TÁBORSKO

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Jste manuálně zruční a máte zkušenosti s údržbou elektrického zařízení ve výrobním podniku? Neváhejte nás kontaktovat, hledáme Elekrikáře do údržby ve výrobním závodě.

Náplň práce:
- údržba strojů - prevence, poruchy
- zabezpečení chodu strojů
- spolupráce s oddělením údržby - sdílení informací, informovat o údržbě strojů aj.
- přidružená administrativa

Požadujeme
- SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
- platná vyhláška 50
- orientace v technických výkresech
- ochota pracovat v 3-směnném provozu

- měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč
- flexipasy v hodnotě 520 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- vzdělávací a jazykové kurzy
- firemní akce

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj