• P 
  • P 
  • elektromechanik - pracoviště Šťáhlavy 

elektromechanik - pracoviště Šťáhlavy

Zaměstnavatel: FUTURA AM s.r.o.
Soukenická 690

Společnost FUTURA AM s.r.o. hledá šikovné uchazeče do společnosti provádějící zpracování zboží.
Elektromechanik udržuje a opravuje elektrické části technologických zařízení a budov. Opravuje a optimalizuje stávající řídící systémy strojů a zařízení včetně jejich připojení. Navrhuje a realizuje zlepšení el. zařízení technologických linek. Spolupracuje s kolegy stejného oboru, a i s externími partnery. Účastní se při nových instalacích. Absolvuje školení na tyto i nové technologie a postupy oprav. Zajišťuje provozuschopnost i občasnou pracovní pohotovostí.
Požadujeme vzdělání elektrotechnického směru (SŠ, SOŠ), vyhlášku č. 50, základní znalost NJ nebo AJ, řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav.
Výhodou praxe v oboru, papíry na vysokozdvižný vozík, svářečský průkaz na CO2
Nabízíme práci v české, stabilní společnosti s tradicí od roku 2008 a perspektivou do budoucnosti, každoroční navyšování mezd, příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, 25 dní dovolené, pravidelné měsíční prémie, možnost karierního růstu, práci na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, možnost zajištění ubytování, možnost zajištění svozové autobusové dopravy do zaměstnání a zpět ZDARMA ze směru Nepomuk, Radnice u Rokycan a Plzně, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, pro nové zaměstnance poskytujeme týdenní zálohy, mzdy vyplácíme na účet, možnost i na dobírku (v hotovosti), veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčujeme našim zaměstnancům ZDARMA.


Zaměstnanecké výhody:
Každoroční navyšování mezd, př

odpovědět
elektromechanik - pracoviště Šťáhlavy
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj