• P
  • Autoelektrikář

Autoelektrikář

Zaměstnavatel: HYUNDAI LXM motors s.r.o.
Opavská 6233

1. kontakt telefonicky v době 7:00 - 16:00 hodin, e-mailem. Tel.: 604 191 929, e-mail: zamestnanci@hyundailxm.cz
Požadavky: vyučení v oboru autoelektrikář s praxí min. 2 roky; znalost automobilové technologie, znalost automechaniky; pečlivost a zodpovědnost za odvedenou práci; spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení; ŘP sk. B; trestní bezúhonnost; příjemné vystupování; časovou flexibilitu

Nabízíme:
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem;
- platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech;
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru;
- možnost seberealizace v prostředí značkové sítě;
- perspektivu profesionálního růstu;
- příjemné a moderní pracovní prostředí;

Náplň práce:
- analyzování závad vozidel pomocí diagnostických přístrojů;
- provádění oprav na vozidlech.

Zaměstnanecké výhody: sleva na firemní produkty

Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj