• P
  • Elektrikář - nově doprava zdarma!

Elektrikář - nově doprava zdarma!

Zaměstnavatel: HAUSER spol. s r.o.
Samota 253

NÁPLŇ PRÁCE
Různé elektro činnosti dle Vašeho zaměření a Vašich zkušeností
Např. instalace kabelových svazků, montáž osvětlení
Např. práce na rozvaděčích - výroba, kontrola zapojení
Např. údržba strojů a strojních zařízení
Máme více volných pozic

Na těchto trasách budeme nově zajišťovat dopravu zdarma:

Český Krumlov - Mirkovice - Markvartice - Velešín - Netřebice - Kaplice nádraží - výrobní závod Kaplice
Loučovice - Vyšší Brod - Dolní Dvořiště - výrobní závod Kaplice

Potřebuješ pomoct s dopravou? Zavolej nám na tel. číslo 603 422 257 a domluvíme se na podrobnostech.

POŽADUJEME
Min. SOU v oboru elektro
Praxe na pozici elektrikáře výhodou
Platnou elektro vyhlášku (min. § 5)
Ochota práce na 1-2 směny
Spolehlivost, zodpovědnost

NABÍZÍME
Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Atraktivní mzdové ohodnocení
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
Příspěvek na dojíždění
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Příspěvek na dětské letní tábory
Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
Zdarma očkování proti chřipce
Finanční odměny za zlepšovací návrhy
Místo práce: Kaplice
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Nožičková (388 404 315, Lenka.Nozickova@hauser.com)

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj