• P
  • PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘI

Zaměstnavatel: TECHNOTRON - METAL s.r.o.
Příborská 1494

A11 z:17/2/2022 a:11/4/2022
Pracovní náplň:
- provádění elektroinstalací dle dokumentace
- řešení oprav a poruch na lisech vyrábějící tahokov, osvětleních, na elektro částech výrobních zařízení (rovnačky, nůžky, pily, kovoobráběcí stroje…)
- provádění preventivní a proaktivní údržby strojů
- revize elektrických zařízení.
Požadavky:
- minimálně vyučen v technickém oboru, maturita výhodou
- vyhláška 50/78 Sb., min. §6 (osoba znalá), §7
- řidičský průkaz B - aktivní řidič
- technická zručnost
- ochota pracovat přesčas
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzická zdatnost)
- komunikativnost a pečlivost
- organizační schopnosti
- pracovní pohotovost o víkendu a svátcích.
Nabízíme:
- stravenky, příplatky a odměny dle kolektivní smlouvy, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce.
Kontakt e-mailem.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj