• P
  • Provozní elektrikář/ka

Provozní elektrikář/ka

Zaměstnavatel: METRIE spol. s r.o.
Moravičanská 20

Náplň:
- zajišťovat a odstraňovat závady u jednoúčelových strojů a dalších zařízení
- provádět preventivní údržbu a opravy elektroinstalace

Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
- vyučení v oboru, nebo ukončené středoškolské vzdělání
- činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §7 případně §6 vyhl. 50/78 Sb
- základní zkušenosti s průmyslovou elektronikou budou výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme také možnost Vašeho kariérního růstu:
Může se stát, že díky svým schopnostem zvládnete tuto pozici velmi rychle a že budete chtít využít svůj potenciál. V takovém případě Vám nabídneme možnost profesního růstu formou školení a externího vzdělávání v těchto oblastech:
Programování PLC
Programování a nastavování senzorových snímačů
Základní operátorské práce s roboty ABB

Nabízíme:
samostatnou a rozmanitou práci
pevnou složku mzdy + prémie
vzdělávání a kurzy
dlouholetou perspektivu trvalého rozvoje
zaměstnanecké benefity (prémie, příplatky, věrnostní příplatky, příplatky na ŽP, stravenky do mzdy, závodní stravování …)
Pracovní doba: 6.00-14.00, 14.00-22.00. Kontakt: e-mailem - v případě zájmu o nabízenou pozici pošlete aktuální životopis spolu s motivačním dopisem.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj