• P
  • Elektrikáři - Maintenance Technician Electrical

Elektrikáři - Maintenance Technician Electrical

Zaměstnavatel: ALPLA, spol. s r.o.
Bystřice 8

Pracoviště: Petrovice u Bystřice
Jste vyučeni v oboru elektro? Rádi byste se stali součástí mezinárodní firmy s rodinnou atmosférou? Připojte se k nám a staňte se součástí rodiny ALPLA.
Co vás čeká:
Elektroúdržba a mechanická údržba a strojů na oddělení údržby, včetně návrhů na zlepšování procesů; pravidelné preventivní a prediktivní kontroly včetně reaktivní údržby; operativní zásahy - odstraňování závad a poruch; práce na projektech (spolupráce na projektu ISO 50001 - snižování el. energie)
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Platná vyhláška 50/1978 Sb., § 5 (§ 6 výhodou); praxi na obdobné pozici; schopnost samostatně odstraňovat a analyzovat poruchy; pečlivost, samostatnost
Nabízíme: co vám můžeme nabídnout; stabilní práci u mezinárodní rodinné firmy a fajn nadřízené a kolegy; podporu zaměstnavatele v profesním rozvoji, plnou podporu při zaškolení; širokou škálu zaměstnaneckých benefitů - 13 mzda, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, karta multisport, vstup do bazénu v Benešově zdarma pro celou rodinu; mzdu odpovídající vašim zkušenostem; dvousměnný denní provoz - střídání po týdnu ranní a odpolední směna; příjemné pracovní prostředí; další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny; nástup možný ihned, ale rádi si i počkáme
První kontakt: e-mailem

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj