• P
  • ELEKTROMECHANICI / SEŘIZOVAČI

ELEKTROMECHANICI / SEŘIZOVAČI

Zaměstnavatel: Beskydské uzeniny, a.s.
Fryčovice 658

A11 z:25/1/2022 a:9/5/2022
Požadujeme:
- platnou vyhlášku 50/78 Sb. § 6 - 7
- vzdělání v oboru elektro nebo mechanik, zkušenosti s elektroúdržbou strojů a zařízení
- samostatnost, přesnost, aktivní přístup k práci
- ŘP sk. B.
Náplň práce:
- zajištění servisů, oprav a údržby strojů a zařízení
- spolupráce na nákupech náhradních dílů
- spolupráce na instalaci nových výrobních zařízení
- zajištění pohotovostní služby o víkendech pro výrobu.
Nabízíme:
- NÁBOROVÝ BONUS VE VÝŠI 10.000 KČ
- docházkový bonus ve výši 3000 kč/ kvartál
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení
- zázemí v české rozvíjející společnosti s dlouhodobou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání.
- zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, závodní stravování, odměny za pracovní i životní jubilea.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj