• P
  • ELEKTROMECHANIK/ČKA

ELEKTROMECHANIK/ČKA

Zaměstnavatel: OM PROTIVÍN a.s.
Švermova 349

Náplň práce: sestavování a zkoušení výrobních strojů a zařízení, jejich montáž a oživování, kotnrola a provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení, provádění údržby a oprav strojů a zařízení, diagnostikování poruch strojů a zařízení.
Požadujeme: vyhláška č.50/1978 Sb., vyučení v technickém oboru, orientace ve technické dokumentaci strojů, svářečský průkaz výhodou.
Nabízíme: práce pouze na 1 směnu (ranní směna 6-14 hod), příspěvek na penzijko od 700 Kč/měsíčně, dovolenou delší o 1 týden, každý den teplý oběd za 30 Kč, mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu, každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč, příspěvek na dopravu do práce, každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu, čtvrtletní bonusy.
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (v pracovní dny po - pá 7 - 14 hod.), e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com nebo osobně na uvedené adrese.

Pozice určená pro region: Jihočeský kraj