• PRACOVNÍCI ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: e-mailem či telefonicky.

PRACOVNÍCI ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: e-mailem či telefonicky.

Zaměstnavatel: PAC Hořovice s.r.o.
Masarykova 153

Náplň práce: Údržba a kontrola výrobních zařízení, diagnostika a servis strojů v pekárenském provozu, zajištění elektrotechnických prací. Zaměstnání ve třísměnném provozu, pohotovost.Požadavky:
znalost vyhlášky 50/1978 Sb., výučení a praxe v oboru, zkušenosti s údržbou strojů a slaboproudu výhodou, spolehlivosl, pečlivost.Nabízíme: Práci v prosperující a stabilní české společnosti, mzda po zapracování 35 000 až 40 000,- Kč + roční odměny, kompexní zaškolení, stravenkový paušál a další benefity. Nástup možný ihned. Kontakt e-mailem či telefonicky.

Kontaktní osoba: Simona Mužíková
Telefon: 311 548 135
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj