• P
  • Elektronik

Elektronik

Zaměstnavatel: Kablo Vrchlabí s.r.o.
Českých bratří 509

ELEKTRONIK - ELEKTRONIČKA
Životopisy od zájemců přijímáme na email: jana.francova@kablovrchlabi.cz .
Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání elektro zaměření, programování, základy programování PLC, vyhláška 50/78 Sb. výhodou, znalost AJ výhodou, ochotu cestovat po ČR i do zahraničí.
Náplň práce: Elektronik, po převzetí zkušeností od našich elektroniků, bude sám řešit poruchové stavy výrobních linek, navrhovat a provádět úpravy řídících softwarů linek, samostatně řídit menší projekty v rámci modifikací, adaptací a instalací nových strojů.
Nabízíme: Mzdový nárůst po zaučení zaručen, příspěvek na stravování, obědy či chlazená strava připravená přímo ve firmě, rekondiční volno, příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění, odměna vázaná na hospodářské výsledky firmy a další benefity.

Elektronik
Kontaktní osoba: Jana Francová
Telefon: 725647123
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj