• P 
  • P 
  • ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA 

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA

Zaměstnavatel: KARSIT, s.r.o.
Jaromírova 91

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Co bude patřit mezi Vaše hlavní úkoly: zajišťování plynulé provozuschopnosti výrobních linek; opravy a kontrola elektrických strojů, přístrojů, zařízení a elektrické instalace; řešení okamžitých výpadků a poruch na zařízení; montáž, rekonstrukce, údržba a opravy ucelených částí elektronických silových rozvodů nízkého napětí; spolupráce na inovačních projektech a na modernizaci zařízení.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: střední odborné vzdělání s vyučením (v oboru elektro, elektrotechnické práce); praxi v elektro údržbě provozních a výrobních zařízení (výhodou); znalost čtení výkresové dokumentace; manuální zručnost, samostatnost, pečlivost; aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilitu.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní jídelna v areálu společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky Karsit Agro a.s.

Kontakt - paní Hlaváčková Michaela, tel.: 491 845 142, e-mail: personalni@karsit.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Jiné

odpovědět
ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj