• P
  • Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte zkušenost s elektrickými opravami strojů? Baví Vás řešit technické problémy? Máte platnou vyhláškou 50, §6?
Staňte se součástí týmu v automotive společnosti v ústeckém kraji!

Náplň práce:
* elektrické opravy a údržba na strojním zařízení
* identifikace a návrh řešení problému na zařízení
* preventivní prohlídky strojů
* spolupráce s nadřízeným a účast na nových či stávajících projektech, které mají za cíl zlepšení spolehlivosti a udržitelnosti zařízení
* dodržování postupů a cílů ISO
* uplatňování principů neustálého zlepšování a zefektivňování prováděných principů
* dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti

Požadujeme
Požadujeme:

* SŠ/SOU technického směru
* praxe min. 2roky
* platná vyhláška 50, §6
* znalost čtění technické dokumentace
* řidičský průkaz sk. B

* 5 týdnů dovolené
* stravenky
* příspěvek na penzijní/životní připojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Ústecký kraj