• P
  • Provozní elektrikář

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel: Národní hřebčín Kladruby nad Labem
Zámecký park 169

Místo výkonu práce: Slatiňany, Heřmanův Městec
NÁPLŇ PRÁCE: Opravy a údržba elektrické instalace v objektech nebo elektrických zařízení včetně odzkoušení jejich funkce, Kontrola a opravy přenosného elektrického nářadí, například ručních elektrických vrtaček, brusek, pájecích souprav včetně výměny vadných dílů se záznamem výsledku, Soustavná kontrola stavu a chodu elektrických strojů a zařízení, odstraňování běžných provozních závad, Zhotovování a instalace rozvaděčů pro rozvod elektrické energie v objektech včetně instalace přípojek k hlavním a podružným rozvaděčům, Instalace nových a opravy poškozených bleskosvodných soustav včetně měření zemních odporů a vodivosti půdy pro instalaci zemničů, Opravy elektrických zařízení a historických rozvodů v památkových objektech způsobem uvádějícím je do souladu se současnými normami pro elektroinstalace
POŽADAVKY: Vzdělání - Střední vzdělání s výučním listem nebo maturitní zkouškou v oboru elektrikář, elektrotechnické práce, Vyhl. 50/1978 Sb. § 7, Trestní bezúhonnost, Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, Ochota cestovat - Pardubický kraj - Slatiňany, Heřmanův Městec
UVÍTÁME: praxi v oboru, Vyhl. 50/1978 Sb. § 8, 9, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou), pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně, možnost i zkráceného úvazku 20 hod. týdně, odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, ve spojení s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., v platném znění - 6. platová t

Kontaktní osoba: Klára Kvetková
Telefon: 771 121 502
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj