• P
  • Elektromechanik / elektromechanička

Elektromechanik / elektromechanička

Zaměstnavatel: Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou 162

Kontakt zasláním životopisu na e-mail diana.hejzlarova@simoldes.com nebo telefonicky.
Požadujeme:
- minimálně 1 rok zkušeností s údržbou elektrických zařízení
- odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice §6 nebo §5
- manuální zručnost
- řidičský průkaz skupiny B
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce:
- preventivní údržba zařízení a vybavení
- nápravní údržba zařízení a vybavení
- podílení se na zlepšování údržby zařízení a vybavení
- drobné údržbářské práce na vybavení budovy.
Nabízíme:
- práci v moderní, rozvíjející se mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení
- bonusy a 13. mzda, flexibilní pracovní doba, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
- zaměstnanecké benefity (25 dnů dovolené, dotované stravování v sídle zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění, odměna za doporučení kolegy, odměna za zlepšení, zaměstnanec měsíce, firemní akce, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, jazykové kurzy, systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje).

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Diana Hejzlarová
Telefon: 770 177 722
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj