• P
  • P
  • Technici údržby - provozní elektrikář

Technici údržby - provozní elektrikář

Zaměstnavatel: REMAQ, s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1729

Požadujeme:
OU/SŠ vzdělání obor elektro nebo elektromechanik,
platná vyhláška 50/78 Sb. min. § 6,
manuální zručnost, praxe v oboru min. 3 roky,
znalost a orientace ve výkresové dokumentaci - elektro,
samostatnost, pečlivost, součinnost práce v kolektivu.

Pracovní náplň:
zajištění chodu, oprav a údržby výrobních linek,
instalace strojů a zařízení, údržba a opravy el.zařízení budov.

Nabízíme:
Mzda 35.000 - 45.000.
Nástupní bonus 30.000 Kč, 13. a 14. mzda až do výše 100% sjednané měsíční mzdy,
Příspěvek na stravu.
Pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj