• P
  • PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - SLABOPROUD

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ - SLABOPROUD

Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
Těšínská 1586

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Požadované vzdělání SŠ/SOU – maturita, vzdělání elektrotechnického zaměření slaboproud
- Způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky ČÚBP 50/78 Sb. §6 (zaškolíme)
- Praxe v oboru min. 3 roky výhodou
- Uživatelská znalost MS Office
- Manuální zručnost
- Pečlivost, komunikativnost, samostatnost, schopnost týmové práce
- ŘP sk. B výhodou

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dopravu
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy
Nástup dle dohody.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí opravy a údržbu CNC strojů
- Analyzuje příčinu poruch
- Provádí diagnostiku poruch řídících systémů
- Provádí opravy karet SaZ a CNC strojů
- Provádí preventivní prohlídky strojů a zařízení
- Provádí specifikaci náhradních dílů pro opravy.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Daniela Krybusová
Telefon: 553 872 176
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj