• P
  • Elektrikář

Elektrikář

Zaměstnavatel: FRIGOCOM,SPOL.S R.O.
Budějovická 1030

Společnost FRIGOCOM, spol. s.r.o. přijme Elektrikáře

Náplň práce
" Provádění samostatné odborné práce na svěřeném úseku
" Odstraňování závad na jednotlivých zařízeních
" Zajišťování oprav

Co nabízíme
" Práci na HPP
" Přátelský kolektiv v prostřední úspěšné stabilní české firmy
" Profesní rozvoj a možnost dalšího vzdělávání
" Benefity v podobě využití služebního vozu k osobním účelům, služební telefon, služební PC,

Co požadujeme
" Střední škola s maturitou nebo výuční obor elektro
" Praxe v oboru
" Vyhláška č. 50
" Samostatnost, technické myšlení, zodpovědnost
" Řidičský průkaz skupiny B (ochota cestovat v rámci ČR podmínkou)

Nástup možný ihned.

Sídlíme v Jesenici u Prahy.

Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte na emailu janciova@frigocom.cz
Kontakt 24h denně +420 605 297 179 dispečink

Elektrikář
Kontaktní osoba: Monika Jančiová
Telefon: +420 605 297 179 dispečink
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Středočeský kraj