• P
  • Elektrikář v zemědělském podniku - středisko Svatý Jiří

Elektrikář v zemědělském podniku - středisko Svatý Jiří

Zaměstnavatel: Zemědělsko obchodní družstvo Zálší
Svatý Jiří
Svatý Jiří

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- elektrikář v zemědělském podniku
POŽADUJEME:
- řidičský průkaz sk. B (T, C, E výhodou)
- profesní průkaz (výhodou)
- školení (elektrikář) dle vyhlášky č. 50
NABÍZÍME: 8hodinová pracovní doba, 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, mobilní tarif k soukromým účelům i pro rodinné příslušníky, služební vůz
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (Svatý Jiří 37)
Janecký Martin, vedoucí rostlinné výroby, tel.: 728 923 676, e-mail: janecky@zalsi.cz

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Martin Janecký
Telefon: 728 923 676
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj