• P
  • ELEKTRONIK| MOSTECKO| až 35 000 Kč/měs.

ELEKTRONIK| MOSTECKO| až 35 000 Kč/měs.

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Chcete programovat PLC systémy, provádět elektroúdržbu, zkrátka byste měli zájem o pracovní pozici ELEKTRONIKA? Pošlete nám svůj životopis.

Vaším úkolem na pozici ELEKTRONIKA bude:

- Provádět diagnostiku, seřizování a opravu na výrobních strojích a zařízeních
- Provádět preventivní / korektivní údržbářské práce dle plánu

Požadujeme
Na pozici ELEKTRONIKA jsou požadovány tyto znalosti a dovednosti:

- SOU/ SŠ vzdělání v oboru elektro
- platná vyhláška 50§5
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale i absolventi mají dveře otevřené
- ochotu pracovat ve směnném provoze
- zodpovědnost a samostatnost
- znalost čtení v technické dokumentaci

Benefity budou sděleny během pohovoru.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Ústecký kraj