• P
  • ELEKTRONIK| MOSTECKO| až 35 000 Kč/měs.

ELEKTRONIK| MOSTECKO| až 35 000 Kč/měs.

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Automatizované výrobní zařízení, to je oblast kterou byste měli na starosti. Zajišťování bezchybného chodu elektronického zařízení. Hledáte takové zaměstnání? Máte již praktické zkušenosti nebo jste absolventem? Máme pro Vás pracovní příležitost.

Vaším úkolem na pozici ELEKTRONIKA bude:

- Provádět diagnostiku, seřizování a opravu na výrobních strojích a zařízeních
- Provádět preventivní / korektivní údržbářské práce dle plánu

Požadujeme
Na pozici ELEKTRONIKA jsou požadovány tyto znalosti a dovednosti:

- SOU/ SŠ vzdělání v oboru elektro
- platná vyhláška 50§5
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale i absolventi mají dveře otevřené
- ochotu pracovat ve směnném provoze
- zodpovědnost a samostatnost
- znalost čtení v technické dokumentaci

Benefity budou sděleny během pohovoru.

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Ústecký kraj