• P
  • ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ, 35 000 Kč, RUDNÁ

ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ, 35 000 Kč, RUDNÁ

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte platnou vyhlášku 50 §5 a vlastníte ŘP? Je pro Vás Rudná dobře dostupná?
Pak nám pošlete Váš životopis!

Náplň práce:
* Elektro-mechanická montáž zařízení a jejich částí dle výkresové dokumentace
* Zapojení pohonů, čidel a dalších periférií do připravených rozvaděčů
* Základní konfigurace komponent (Frekvenční měniče, čidla)
* Montáž elektro a pneumatických rozvaděčů
* Funkční zkoušky zařízení a jejich částí
* Příležitostné servisní práce u zákazníků v ČR a v zahraničí

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč
Nástup: ihned
Smlouva: na rok, pak na neurčito
Lokalita: Rudná u Prahy
Směna: 7:00 - 15:30

Požadujeme
* Vyučení v oboru elektro
* Řidičský průkaz skupiny B
* Vyhláška 50§5
* Znalost čtení elektrotechnické a strojírenské výkresové dokumentace
* Anglický nebo německý jazyk výhodou

* 5 týdnů dovolené
* Možnost výběru volna za napracované hodiny
* Benefit karta
* Občerstvení na pracovišti

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Středočeský kraj